Marketing internetowy

Social media

Social media – zdajemy sobie sprawę, że obecność w mediach społecznościowych jest kluczowa dla współczesnego biznesu. W związku z tym aktywnie administrujemy portalami social media naszych klientów – Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, Tik Tok. Zakładamy profesjonalne konta i doradzamy obecność na konkretnych platformach w zależności od profilu firmy i jej grupy docelowej. Tworzymy atrakcyjny content, planujemy i realizujemy kampanie reklamowe pozwalające realizować cele biznesowe. Nasze działania prowadzą do zwiększenia osiąganego zasięgu oraz zaangażowania. Wraz z aktywnościami bieżącymi partycypujemy w rozwoju tych kanałów. Prowadzimy ewaluację działań popartą raportami.

SEO/SEM

Zadbamy o najwyższą pozycję strony internetowej w wyszukiwarce. Wykonujemy audyty mające na celu dalszą optymalizacje witryny. Specjalizujemy się zarówno w działaniach on-site, jak i off-site. Zaopiekujemy się www w pełnym tego słowa znaczenia, kładąc nacisk na strukturę, optymalizację treści oraz linkowania. Ustawiamy wedle zapotrzebowania Google Analytics, Google Search Console, Piksel Facebooka. Zaplanujemy kampanię w Google Ads, która zadowoli najbardziej wymagającego klienta.

Email marketing

Email marketing umożliwia trafienie do odbiorcy z odpowiednim przekazem sprzedażowo-marketingowym. Jest to mierzalna metoda dotarcia z komunikatem do klienta, umożliwiająca precyzyjny wybór grupy docelowej – w podziale na demografię, geolokalizację oraz zachowania odbiorców. Odpowiednio prowadzony email marketing pozwala na budowanie pozytywnego i profesjonalnego wizerunku firmy, wzbudza pożądane zainteresowanie produktami i usługami, buduje świadomość marki oraz wzmacnia jej pozycję na tle konkurencji.

Dla naszych klientów tworzymy przekazy dedykowane dla określonej grupy docelowej. Skuteczne i wysoce spersonalizowane wiadomości podtrzymują relacje z klientami oraz pozytywnie wpływają na sprzedaż. W ramach email marketingu możemy zaproponować różnorodne formy zdobywania danych i przekazywania informacji, np. ankiety, newslettery, biuletyny, dzienniki elektroniczne czy reklamy z ofertą specjalną.

Polecamy email marketing, jako skuteczną formę dotarcia do klientów i zapraszamy do kontaktu z Vafyo, aby skorzystać z tej formy promocji Państwa produktów oraz usług.