Prace biurowo-administracyjne

Rekrutacje

Dobór odpowiednich pracowników to kluczowy czynnik wpływający na sukces firmy.

Oferujemy kompleksowe wsparcie – począwszy od planowania działań, poprzez ustalenie założeń, poszukiwanie kandydatów, kończąc na złożeniu ostatecznych rekomendacji.

 

Zajmujmy się publikacją ogłoszeń na portalach społecznościowych i aktywny headhunting.

 

Pomagamy pozyskiwać pracowników o zróżnicowanym poziomie doświadczenia oraz specjalizacji.

 

Zajmujemy się również sprawami organizacyjnymi m.in. onboardingiem pracownika, załatwianiem formalności i przygotowaniem stanowiska pracy. 

Wirtualna recepcja

Profesjonalny biznes opiera się na dobrej relacji z klientem.

Dedykowany asystent obsłuży skrzynki elektroniczne oraz zajmie się zarówno kontaktem mailowym, jak i telefonicznym z klientami.

 

Zadbamy o to, żeby każde spotkanie i rezerwacja została dodana do odpowiedniego kalendarza. Z nami sprawy organizacyjne staną się dużo prostsze.

 

Naszą dewizą jest inbox zero!

Prace biurowe

Zwracamy uwagę na każdy detal i dostrzegamy potencjał do dalszej optymalizacji.

 

Oferujemy nasze wsparcie przy pracach biurowo-administracyjnych zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

 

Możemy zająć się tworzeniem i wysyłaniem dokumentów firmowych i urzędowych, przygotowywaniem regulaminów, procedur, wystawianiem faktur, nadzorem nad płatnościami czy miękką windykacją.

 

Podejmiemy się także współpracy z biurem rachunkowym, realizacją zamówień czy pilnowaniem ważności polis ubezpieczeniowych.

 

Wedle indywidualnych potrzeb klienta możemy zadbać o terminowość przeglądu floty pojazdów czy okresowych badań pracowników.