O nas

Poznaj nas lepiej

Poznaj nas

Wirtualna Asysta kluczem do rozwoju Twojego biznesu

W VAFYO współpracujemy z wykwalifikowanymi specjalistami. Wiedza i doświadczenie członków naszego zespołu gwarantują komfort zleceniodawcy. Zapewniamy pełen profesjonalizm na każdym etapie realizowanego zadania.

Naszym zadaniem jest odciążyć przedsiębiorców z zadań, które wymagają dodatkowego skupienia i zaangażowania. Na bieżąco rozwiązujemy pojawiające się problemy lub proponujemy wcześniej przygotowane rozwiązania.

Z nami zyskasz dodatkowy czas na to, co najważniejsze.

Jak pracujemy

Wsparcie dostosowane do indywidualnych potrzeb

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Powierzone nam zadania są zlecane dedykowanemu asystentowi, który specjalizuje się w danej dziedzinie. W razie jakichkolwiek pytań zapewniamy stały kontakt z zespołem wsparcia.

 

Gwarantujemy najwyższą jakość, profesjonalną obsługę oraz terminowość wykonania zleconego zdania. Nasz standardowy czas dostarczenia rozwiązań naszym klientom mieści się zazwyczaj w przedziale 1-2 dni roboczych.

 

Oferujemy prosty i przejrzysty sposób rozliczeń – na podstawie faktycznie przepracowanego czasu. Podpisując umowę o współpracy ograniczasz koszty i uwalniasz swoje zasoby.

 

Rozliczenia za pomocą faktur zmniejszają obciążenie księgowe związane z zatrudnieniem pracowników oraz zmniejszają ogólne koszty prowadzenia działalności gospodarczej.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą elastyczną ofertą pakietów cenowych.

Zaufaj nam

Korzyści ze współpracy z Agencją Wirtualnej Asysty

Oszczędność czasu – deleguj to czego nie chcesz robić osobiście.

Uwolnienie zasobów i zwiększenie przychodów – dzięki wsparciu wirtualnego asystenta możesz więcej czasu poświęcić na rozwój swojego biznesu.

Zwiększenie potencjału Twojej firmy – Ty zajmujesz się prowadzeniem firmy i realizacją działalności podstawowej, natomiast my odciążymy Cię w pracy, wykonując procesy pomocnicze.

Oszczędność pieniędzy – zadania realizuje dedykowany asystent, który jest specjalistą w danej dziedzinie. Nie ponosisz kosztów związanych z ZUS, US ani ryzyka związanego z zatrudnieniem dodatkowego pracownika.

Jakość – rozliczamy się za osiągnięte rezultaty. Każde zadanie jest weryfikowane przez zespół zanim zostanie zwrócone klientowi. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Elastyczność – każda firma ma indywidualne potrzeby, dlatego dostosowujemy się do wymagań klienta.